Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 05
Recepcionar (m/ž) - Toplice Sveti Martin
Sveti Martin na Muri

Opis

Opis posla
o dočekuje goste i komunicira s gostima, izravno i putem telefona
o vod ibrigu o zadovoljstvu gostiju i nalazi načine da ispuni njihove zahtjeve
o izdaje smještajne jedinicep rema utvrđenom rasporedu ovlaštene osobe
o radi prijav ugostiju, upućuje ih u sobe, odjavljuje goste
o gostima pruža informacije o uslugama recepcije i objekata kao i upute vezane za boravak i razgledavanje
o vrši naplatu usluge i polaže sredstva plaćanja
o pruža asistenciju gostima u vidu davanja uputa i preporuka, dogovaranja prijevoza, pružanja usluge buđenja ili drugih potrebitosti

Uvjeti
- SSS / VSS turističkog smjera (nije uvjet)
- osoba sa minimalno 6 mjeseci radnog iskustva u hoteli visoke kategorije 4 i 5*
- dobro poznavanje engleskog i njemačkog jezika
- timski radnik
- želja za napredovanjem
- samoinicijativa u rješavanju problema

Što nudimo
- visok stupanj početnog povjerenja, preuzimanje odgovornosti - osobne i timske
- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
- mogućnost daljnjeg profesionalnog usavršavanja
- rad u kvalitetnom i motiviranom timu i korištenje sofisticirane opreme

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Znanje stranih jezika dobro poznavanje engleskog i njemačkog jezika
Dodatna znanja i vještine vješt prezentator, vješt pregovarač, fokusiran i komunikativan, komunikativan i spretan

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz
Hranarina

Poslodavac

LifeClass Terme Sveti Martin

Izvorska 3, Toplice Sveti Martin, 40313 Sveti Martin na Muri, Hrvatska Otvori