Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 05
VODITELJ RECEPCIJE (m/ž) - Obonjan Rivijera d.o.o.
Obonjan

Opis posla
- dočekuje goste i komunicira s gostima, izravno i putem telefona
- vod ibrigu o zadovoljstvu gostiju i nalazi načine da ispuni njihove zahtjeve
- izdaje smještajne jedinicep rema utvrđenom rasporedu ovlaštene osobe
- radi prijav ugostiju, upućuje ih u sobe, odjavljuje goste
- gostima pruža informacije o uslugama recepcije i objekata kao i upute vezane za boravak i razgledavanje
- vrši naplatu usluge i polaže sredstva plaćanja
- pruža asistenciju gostima u vidu davanja uputa i preporuka, dogovaranja prijevoza, pružanja usluge buđenja ili drugih potrebitosti

Uvjeti
- obrazovanje/stručna osposobljenost/kvalifikacija za obavljanje traženih poslova
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- SSS / VSS turističkog smjera (nije uvjet)
- osoba sa minimalno 6 mjeseci radnog iskustva u hoteli visoke kategorije
- dobro poznavanje engleskog i njemačkog jezika (prednost)

Što nudimo
- smještaj i 2 obroka osigurani

Vrsta zaposlenja: Sezonski *mogućnost stalnog zaposlenja STALNI SEZONAC

Napomena: Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Znanje stranih jezika dobro poznavanje engleskog i njemačkog jezika (prednost)
Dodatna znanja i vještine Word, Excel, Outlook, Internet

Naknada za prijevoz ne
Hranarina da

Poslodavac

OBONJAN RIVIJERA dioničko društvo za turizam
55.10 Hoteli i sličan smještaj (NKD 2007)
Nikole Tesle 67, 22000 Šibenik, Hrvatska Otvori