Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 05
Wellness terapeut (m/ž) -Toplice Sveti Martin
Sveti Martin na Muri

Opis

Opis posla
- vrši usluge masaže tijela prema pravilima struke
- savjetuje klijenta u vezi tretmana i korištenja proizvoda
- daje informacije o proizvodima i uslugama
- vodi brigu o zadovoljstvu gostiju i nalazi načine da ispuni njihove zahtjeve
- vrši wellness rituale i ostale tretmane sa ciljem relaksiranja i zadovoljstva gostiju
- aktivno promovira usluge i prozivoda wellnessa i Termi
- kontrolira uskladištenu robu
- prijavljuje tehničke kvarove i eventualne štete

Uvjeti
- SSS/VŠS maser, fizioterapeut
- osoba sa minimalno 1 godinom radnog iskustva u wellness centrima (hoteli po mogućnosti)
- dobro poznavanje engleskog i njemačkog jezika
- timski radnik
- želja za napredovanjem
- samoinicijativa u rješavanju problema

Što nudimo
- visok stupanj početnog povjerenja, preuzimanje odgovornosti - osobne i timske
- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
- mogućnost daljnjeg profesionalnog usavršavanja
- rad u kvalitetnom i motiviranom timu i korištenje sofisticirane opreme

Prijava na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Znanje stranih jezika dobro poznavanje engleskog i njemačkog jezika
Dodatna znanja i vještine aktivan, znatiželjan, fokusiran, inspirativan

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz
Hranarina

Poslodavac

LifeClass Terme Sveti Martin

Izvorska 3, Toplice Sveti Martin, 40313 Sveti Martin na Muri, Hrvatska Otvori