Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 06
ČISTAČ U KAMPU - Camping Cres & Lošinj
Mali Lošinj

Opis

CAMPING CRES & LOŠINJ
Čistač u kampu (m/ž)

Opis posla:
• briga o higijeni u sanitarijama i neposrednog okoliša, kao I pristupnih puteva do sanitarija
• briga o urednosti, čistoći i higijeni mobilnih kućica, te održavanje samog okoliša naselja
• profesionalan i diskretan odnos prema gostima
• briga o racionalnoj potrošnji sredstava za čišćenje
• izvještavanje o kvarovima i drugim promjenama na uređajima u prostorima koje održava
• obavlja i druge poslove po nalogu domaćice/voditelja naselja mobilnih domova
• rukovanje strojem za održavanje gazivih površina (tz.šamponirka), vrijedi samo za sanitarije

Uvjeti:
• stručna sprema SSS / NSS
• poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
• prednost poznavanje engleskog jezika
• položen tečaj zaštite na radu (o trošku kampa)
• minimalna dob 18 godina
• uspješno odrađeni treninzi i prihvaćanje svih standarada posla

Vještine:
• razvijene organizacijske vještine i temeljitost u radu, marljivost, pouzdanost
• posvećenost održavanju higijene i kvalitete objekta
• sklonost timskom radu

Nudimo Vam:
• posao u inovativnom i poticajnom okruženju
• smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade (za djelatnike kampa Čikat) ili naknada za topli obrok (za djelatnike kampova Baldarin, Bijar i Slatina)
• osigurana radna odjeća i obuća
• inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te prijave privremenog boravka
• stimulativna primanja,
• na osnovnu plaću obračunava se minuli rad (staž u Hrvatskoj) te svi dodaci na plaću; rad nedjeljom blagdanom, dvokratni rad, povremeni noćni rad, noćni rad
• stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
• edukacije i mogućnost napredovanja
• produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i evv. ostvarene dane godišnjeg odmora
• naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Educiranost osoblja Priučena osoba
Znanje stranih jezika Poznavanje engleskog jezika - prednost

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Camping Cres & Lošinj, Jadranka turizam d.o.o.

Dražica 1, 51550 Mali Lošinj, Hrvatska Otvori