Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 11
VODITELJ LJUDSKIH RESURSA / HR MANAGER (m/ž) - HOTELSKA GRUPACIJA, KORČULA I OREBIĆ
Korčula

Opis

HOTELSKA GRUPACIJA

VODITELJ LJUDSKIH RESURSA / HR MANAGER (m/ž)
KORČULA i OREBIĆ

Jeste li spremni oblikovati organizacijsku kulturu koja će potaknuti izvrsnost? U potrazi smo za osobom na poziciji Voditelj ljudskih resursa/ HR manager (m/ž) u destinaciji Korčula i Orebić. Vaša strast prema strateškom upravljanju ljudskim resursima biti će ključ za postizanje uspjeha za našeg klijenta, jednu od najatraktivnijih turističkih kompanija u Hrvatskoj.

Plaća: po dogovoru - ovisno o kvalifikacijama i iskustvu
Početak rada: listopad 2023
Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka, slobodan vikend

Nagrade za izvrsnost: sezonska nagrada, božićnica, dar u naravi, dar djetetu do 15 godina, regres do 2.000 eur
Ostale pogodnosti: naknada za rođenje djeteta, besplatan obrok, naknada za prijevoz, bonus shema

Opis posla:
• strateško upravljanje ljudskim resursima: vaša kreativnost i stručnost bit će ključni u postizanju poslovnih ciljeva u dinamičnom svijetu turizma. Planirajte budžet, definirajte strategije i pratite napredak
• organizacija, sistematizacija i vrednovanje radnih mjesta: vodit ćete procese regrutiranja i selekcije, osiguravajući da se pronađu talenti koji će doprinijeti uspjehu kompanije
• strateška podrška: sudjelovat ćete u izradi poslovnog plana i budžeta te pružati savjete i smjernice za postizanje ciljeva
• upravljanje radnom uspješnošću: pratit ćete i evaluirati procese ocjenjivanja radne uspješnosti i provoditi istraživanje zadovoljstva radnika kako biste poboljšali radnu klimu
• motivacija i nagrađivanje: analizirat ćete sustave nagrađivanja i razvijati inovativne sustave plaća i beneficija kako biste motivirali zaposlenike
• razvoj karijere: kreirat ćete planove edukacija, razvoje karijera i planove sukcesije kako biste osigurali rast i razvoj zaposlenika
• administrativna podrška: osiguravat ćete učinkovitu administrativnu podršku svim procesima sukladno standardima klijenta
• inovacije u upravljanju ljudskim resursima: predlagat ćete poboljšanja i učinkovite promjene kako biste optimizirali procese
• oblikovanje organizacijske kulture: definirat ćete politike i kulturu sukladno potrebama klijenta
• komunikacija: održavat ćete učinkovitu internu komunikaciju kako biste osigurali sinergiju unutar tima

Uvjeti:
• VŠS/VSS u području društvenih znanosti (minimalno 3 godine relevantnog iskustva na rukovodećim pozicijama)
• detaljno poznavanje pravila i procedura rada i poslovnog planiranja
• sposobnost postavljanja realnih ciljeva
• vještine planiranja, organiziranja i rukovođenja
• izrazita komunikativnost i sposobnost jasnog prenošenja informacija na suradnike
• poznavanje zakonske regulative i relevantnih propisa iz područja rada
• dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)
• vozačka dozvola B kategorije
• efikasnost pod pritiskom rokova
• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/

Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Hrvatski otoci

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori