Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 01
Wok/Mex/Pasta majstor (m/ž)
Zagreb

Wok/Mex/Pasta majstor (m/ž) - Kuhar/Kuharica/Pomoćno kuhinjsko osoblje

Što Vam možemo ponuditi:
- rad u uspješnoj grupaciji uz redovita i sigurna primanja
- 40-satni radni tjedan (2 slobodna dana tjedno)
- prosječna plaća uz stimulacije iznosi 5000 kn neto
- besplatno vježbanje uz MultiSport karticu
- božićnica i nagrada za lojalnost ovisno o stažu u grupaciji u iznosu do 5000 kn godišnje
- mogućnost zaposlenja neovisno o dobi i prethodnom radnom iskustvu
- ugodnu radnu atmosferu uz mogućnost napredovanja

Opis posla:
- rad na pripremi i posluživanju hrane (show cooking) na jednom od naših koncepata:
- WokMe- izrada woka
- Mex- izrada meksičkih specijaliteta, poglavito tortilja
- PastaFasta–priprema različitih vrsta tjestenina
- održavanje koncepta u skladu sa standardima organizacije te pružanje kvalitetne usluge gostima
- rad na blagajni

Želimo osobu sljedećih karakteristika:
- spretnu osobu koja voli dinamičan posao i timski rad
- zna osnove rada na računalu
- voli kuhati, no ne mora imati prethodno radno iskustvo

Kontakt za prijave:
• mail: ljudski.potencijali@foodcity.com.hr
• broj telefona: 091 4629 521

Povratnu informaciju o selekcijskom procesu dobit će samo oni kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor

Link za prijavu

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika

Ostalo

Osiguranost smještaja Nema smještaja
Naknada za prijevoz da
Hranarina ne

Poslodavac

AVENIJA d.o.o.
Djelatnosti restorana i ostalih objekata za pripremu i usluživanje hrane
Avenija Dubrovnik, 16/7 Zagreb, Hrvatska Otvori