Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 04
VODITELJICA DOMAĆINSTVA (m/ž) - TURISTIČKI RESORT - ŠIBENIK
Šibenik

Opis

TURISTIČKI RESORT - ŠIBENIK

➡️ VODITELJICA DOMAĆINSTVA (m/ž) - Plaća: 1.600 EUR

Opis posla: koordinacija i nadzor cijelog Odjela domaćinstva - 2 nadzornice, 10 sobarica/čistačica

Uvjeti:
• SSS/VŠS
• poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• poželjno znanje jednog stranog jezika
• upravljanje budžetom Odjela domaćinstva, briga o troškovima potrošnih materijala i sredstava za čišćenje
• planiranje rasporeda radnih sati i kontrola provođenja istoga
• kontroliranje provođenja svih standarda i pravila

SEZONSKI RAD 6 mj. (mogućnost zaposlenja na cijelu godinu nakon odrađene sezone)
Početak rada: 01.04. - 1.10.2024.
Osiguran smještaj za djelatnike + 3 obroka dnevno
Specijalističke edukacije i treninzi

Zainteresirani kandidati mogu poslati CV ili kontaktirati nas na:

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/
Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Educiranost osoblja Priučena osoba
Potrebna vozačka dozvola
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori