Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 07
VODITELJI/ICA DOMAĆINSTVA - GLAVNA DOMAĆICA (m/ž) - TURISTIČKO NASELJE 4*, Novi Vinodolski
Novi Vinodolski

Opis

TURISTIČKO NASELJE 4* - NOVI VINODOLSKI
➡️ VODITELJI/ICA DOMAĆINSTVA - GLAVNA DOMAĆICA (m/ž) - od 10.000 kn

Početak rada: ODMAH do 01.10. (mogućnost Ugovora za STALNI RADNI ODNOS!)
Opis posla: vođenje odjela domaćinstva i nadzor (2 nadzornice, sobarice i čistačice), organizacija rada i plan čišćenja, koordinacija s drugim odjelima u naselju.

Uvjeti: organizacijske sposobnosti, min. iskustvo 2-3 god. u hotelima 4*/5*, poznavanje rada na kompjutoru te znanje 2 strana jezika (engleski i njemački jezik - nije uvjet).

Kapaciteta naselja: 95 soba/hotel, 366 apartmana, 35 kuće za odmor, javni prostor.

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/
Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Potrebna vozačka dozvola A Kategorija
Znanje stranih jezika engleski, njemački
Dodatna znanja i vještine Poznavanje rada na kompjutoru

Naknada za prijevoz Da