Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 01
VODITELJ HOTELSKOG RESTORANA (m/ž) - DUBROVNIK
Dubrovnik

Opis

HOTEL & RESORT 4*, DUBROVNIK

➡️ Voditelj hotelskog restorana (m/ž)

Opis posla i odgovornosti:

↘️ Planiranje, organizacija i nadzor rada restorana
↘️ Upravljanje radom zaposlenih u restoranu u svrhu ostvarenja postavljenih standarda
↘️ Provođenje svih procedura sektora
↘️ Suradnja pri planiranju, organiziranju i kontroli prodajno- promotivnih aktivnosti hrane i pića u restoranu
↘️ Odgovornost za izgled osoblja u skladu sa standardima
↘️ Edukacija djelatnika restorana
↘️ Odgovornost za urednost i čistoću radnih i gostinjskih prostora

Uvjeti:

↘️ SSS/VŠS
↘️ Najmanje 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
↘️ Sposobnost upravljanja većim timovima
↘️ Izražene interpersonalne vještine
↘️ Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
↘️ Napredno korištenje MS Office alata
↘️ Samostalnost u radu te visoka razina organiziranosti i odgovornosti

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Ostalo

Osiguranost smještaja Samački smještaj
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori