Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 08
VODITELJ RESTORANA i BARA (m/ž) - HOTEL 4* - KORČULA
Korčula

Opis

HOTEL 4* - KORČULA

➡️ VODITELJ RESTORANA i BARA (m/ž) - plaća 1.062 - 1200 EUR

• Pansionski restoran, 7-dnevni buffet style restoran
• Broj sjedećih mjesta u restoranu je 120
• Vodi 6 – 8 djelatnika

Opis poslova i odgovornosti:
• rukovodi radom restorana i barova
• implementira i prati standarde, pravila i procedure vezane za hranu i piće
• educira, organizira i kontrolira rad svih zaposlenih unutar odjela te uspješno provodi radne procese na svim prodajnim mjestima unutar odjela (restoran i barovi)
• odgovoran za cjelokupni sustav naplate unutar odjela te vodi brigu o stanju zaliha i pravovremenom naručivanju optimalnih količina pića i ostalog materijala
• unaprjeđuje kvalitetu usluge i proizvoda poštivajući visoke standarde poslovanja
• inicira kreativne ideje koje će gostima pružiti iskustvo visoke gastronomije
• provodi sve aktivnosti usmjerene prema maksimalizaciji profita i optimalizaciji troškova
• održava standarde kvalitete hrane i pića te kvalitete usluga gostima
• izrađuje dnevne, tjedne, mjesečne izvještaje
• izrađuje kratkoročne i dugoročne operativne planove i sudjeluje u pripremi godišnjeg poslovnog plana
• organiziranje i kontroliranje pansionskih obroka, svečanih večera, domjenaka, vjenčanja
• za pridržavanje normativa hrane i pića i kontrolu pridržavanja istih od strane suradnika
• zadužuje se i odgovara za svrsishodno i racionalno korištenje osnovnih sredstava i sitnog inventara i njihovo oštećenje i otuđenje
• obvezan je pridržavati se higijensko-sanitarnih propisa, pravila zaštite na radu i zaštite od požara
• dužan je stvarati radni moral te održavati radno- tehnološku i organizacijsku disciplinu
• obavlja sve ostale poslove prema nalogu voditelja, a u skladu sa svojim stručnim i drugim sposobnostima

Potrebna znanja, vještine i iskustvo:
• SSS/VKV; smjer: ugostiteljski
• do tri godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• dobro poznavanje standarda i procedura područja rada
• poznavanje zakonske regulative iz područja rada
• poznavanje dva strana jezika
• poznavanje rada na računalu (MS Office)

Kompetencije koje tražimo kod kandidata:
• razvijene voditeljske kompetencije
• komunikacijske vještine
• samostalnost u radu
• organizacijske i prezentacijske vještine
• sposobnost planiranja i organiziranja poslovnih procesa
• usmjerenost na gosta
• suradnja i sposobnost za timski rad
• pouzdanost, samostalnost, odgovornost
• pravovremenost i točnost izvješćivanja
• sposobnost postavljanja realnih ciljeva
• sposobnost usvajanja novih znanja te efikasno primjenjivanje istih na unapređenje poslovnih procesa iz područja rada

Što nudimo:
• zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme s probnim radom u trajanju od šest mjeseca
• mogućnost ponude za stalni radni odnos
• do 1.062 EUR (8.000 HRK) sezonske nagrade – isplaćuje se razmjerno s plaćom za lipanj (do 265 EUR), srpanj (do 265 EUR), kolovoz (do 265 EUR) i rujan (do 265 EUR)
• osiguran smještaj u destinaciji rada i dva topla obroka
• rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
• specijalističke edukacije i treninzi

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/
Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Dva strana jezika

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Hrvatski otoci

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori