Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
25 02
VODITELJ DOMAĆINSTVA (m/ž) - HOTELI MAKARSKA RIVIJERA
Makarska

Opis

HOTELI - MAKARSKA RIVIJERA / IGRANE

➡️ VODITELJ DOMAĆINSTVA (m/ž)

Opis poslova:
• U suradnji s Glavnim direktorom hotela definira prijedlog budžeta odjela domaćinstva
• Organizira rad odjela domaćinstva, sastavlja radni raspored, vodi evidencije o prisutnosti na poslu radnika odjela
• Odgovorna je za izradu rasporeda rada radnika u odjelu domaćinstva i kontrolu radnih sati
• Nadzire radna vremena i autorizira prekovremeni rad i troškove rada
• Usko surađuje s voditeljima hotela vezano za potrebe gostiju i priortete u smislu izvršavanja zadataka čistoće
• Nadzire i provodi čistoću, tehničku ispravnost i opći dojam uređenosti soba, kao i svih javnih prostora u, i izvan hotela
• U koordinaciji sa Glavnim direktorom hotela planira broj uposlenih u svom odjelu, te sudjeluje u njihovom odabiru, osposobljavanju i usavršavanju.
• Vodi sve potrebne evidencije posteljnog i frotirnog rublja, radne odjeće, sitnog i potrošnog materijala
• Kontrolira održavanje namještaja i ostalog inventara u hotelu
• Daje prijedloge održavanja i renoviranja soba i javnih prostora
• Kontrolira troškove unutar odjela domaćinstva
• U suradnji sa voditeljem recepcije vodi brigu o VIP-gostima, bolesnim, problematničnim ili više zahtjevnim gostima
• Redovito pregledava hotelske sobe, javna područja i okoliš hotela, vodi nadzorne liste za sobe i druga područja
• Planira i kontrolira inventure sitnog,potrošnog materijala,osnovnih sredstava za rad kao i radne odjeće
• Organizira mjesečne inventure sve posteljine, sredstava za čišćenje i operativnih pojedinosti
• Vodi računa o otpisu osnovnih sredstava, sitnog inventara i prema tome planira godišnje nabavke istih
Potrebne kompetencije:
• Izražene organizacijske i voditeljske sposobnosti
• Pedantnost
• Najmanje dvije godine iskustva

Osiguran smještaj i hrana.

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Engleski, Njemački

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori