Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 01
VODITELJ BAROVA (m/ž) - MAKARSKA
Makarska

Opis

Hotel 4*, Makarska

➡️ Voditelj barova (m/ž)

Opis poslova i odgovornosti:

↘️ Sukladno standardima hotelske grupacije, uspostavlja procedure rada barova i odgovoran je za njihovu uspješnu primjenu; priprema bar za rad (tehnička opremu, rashladni uređaji, plan radne snage, i sl.)
↘️ Planira, organizira i nadzire rad bara: raspored rada radnika, opću djelotvornost, opću higijenu, nazočnost radnika
↘️ Upravlja radom zaposlenih u barovima i osoblju mini barova kako bi osigurao da rezultati budu u skladu s utvrđenim standardima
↘️ Utvrđuje potrebe za robama, iste naručuje, zaprima i zadužuje; obavlja inventure i obračune
↘️ Pomaže pri planiranju, organiziranju i kontroli promocija hrane i pića u hotelu
↘️ Promptno i ažurno priprema izvještaje o inventurama i lomovima
↘️ Priprema dnevne i periodičke izvještaje o radu barova i dostavlja ih voditelju sektora hrane i pića

Potrebna znanja i vještine:

↘️ SSS
↘️ Minimalno 3 godine iskustva na sličnim radnim mjestima
↘️ Minimalno 5 godina iskustva u vođenju teamova
↘️ Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, poznavanje njemačkog jezika je prednost
↘️ Kreativna, motivirana, odgovorna i komunikativna osoba s naglašenim sposobnostima rukovođenja, organizacije i upravljanja poslovnim ciljevima
↘️ Izvrsne komunikacijske, pregovaračke i organizacijske vještine

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 5 godina na više
Znanje stranih jezika Engleski jezik, Njemački jezik

Ostalo

Osiguranost smještaja Samački smještaj
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori