Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 04
VODITELJ BAROVA (m/ž) - CAMPING RESORT 5* - OTOK PAG
Otok Pag

Opis

CAMPING RESORT 5* - OTOK PAG

➡️ VODITELJ BAROVA (m/ž)

Plaća: prema dogovoru
Početak rada: 1.4.2024.
Završetak rada: 1.11.2024.
Vrsta ugovora: Sezonski posao

Opis poslova i odgovornosti:
• rukovodi radom barova
• implementira i prati sve standarde, pravila i procedure vezane za hranu i piće
• educira, organizira i kontrolira rad svih zaposlenih unutar bara
• odgovornost za cjelokupni sustav naplate unutar ugostiteljskog objekta te vodi brigu o stanju zaliha
• unapređuje kvalitetu usluge i proizvoda poštujući visoke standarde poslovanja
• provodi sve aktivnosti usmjerene prema maksimalizaciji profita i optimalizaciji troškova
• održava standarde kvalitete pića te kvalitete usluge gostima
• izrađuje dnevne, tjedne, mjesečne izvještaje
• kvantitativno i kvalitativno preuzima osnovna sredstva i sitni inventar
• ostvaruje prihode i troškove prema budžetu
• izrađuje kratkoročne i dugoročne operativne planove te sudjeluje u pripremi godišnjeg poslovnog plana
• organizira i kontrolira posebne događaje unutar ugostiteljskog objekta
• provedba mjera i postupaka zaštite na radu i protupožarne zaštite, u skladu sa zakonom

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine:
• SSS/VŠS; smjer - konobar, hotelijersko-turistički i sl.
• dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• razvijene vještine (govorne) komunikacije i prodaje ugostiteljskih proizvoda
• poznavanje zakonske regulative iz područja rada
• poznavanje dva strana jezika
• poznavanje rada na računalu (MS Office)

Kompetencije koje tražimo kod kandidata:
• samostalnost u radu
• organizacijske i prezentacijske vještine
• suradnja i sposobnost za timski rad
• pouzdanost, samostalnost, odgovornost
• sposobnost usvajanja novih znanja te efikasno primjenjivanje istih na unapređenje poslovnih procesa iz područja rada

Ostali benefiti su:
• Sezonska nagrada od lipnja do rujna u iznosu od 1.062 eura
• Osiguran smještaj i 2 topla obroka
• Plaćeni godišnji odmor i regres sukladno kolektivnom ugovoru
• Dodatna stimulativna primanja (božićnica, naknada za prijevoz, dar djetetu, dar u naravi, dar za rođenje djeteta te ostali benefiti)
• zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme s probnim radom u trajanju od 2 do 6 mjeseci (ovisno o poziciji) uz mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme
• rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
• specijalističke edukacije i treninzi

Zainteresirani kandidati mogu poslati CV ili kontaktirati nas na:

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/

Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Potrebna vozačka dozvola
Znanje stranih jezika

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori