Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 11
VODITELJ BARA - KAVANE (m/ž) - BAR / KAVANA OPATIJA
Opatija

Opis

BAR / KAVANA OPATIJA

BAR MANAGER / VODITELJ BARA - KAVANE (m/ž) - plaća po dogovoru

Kultna opatijska kavana.
Naš klijent je sinonim za vrhunsku uslugu u turizmu. Njihovi objekti predstavljaju spoj elegancije i tradicije, a posvećenost gostima njihov je zaštitni znak.

Početak rada - 01.10.2023.
STALNI RADI ODNOS

Opis posla:
• upravljanje budžetom i osiguravanje da kavana uvijek zadovoljava najviše standarde
• kreiranje posebnih ponuda na karti pića i praćenje povratnih informacija kako biste uvijek bili u koraku s potrebama gostiju
• aktivno prepoznavanje potreba gostiju i pružanje iznimnih iskustava
• razvoj efikasne organizacije rada i poticanje timskog duha među zaposlenicima
• upravljanje zaposlenicima i selekcija novih članova tima
• postavljanje ciljeva, KPI-eva i politika kako biste osigurali dosljednost u radu
• interpretacija temeljnih pravila te standarda i normativa kada je u pitanju pripravljanje različitih vrsta napitaka
• izvještavanje uprave o prodajnim rezultatima i produktivnosti

Što očekujemo:
• VŠS/VSS hotelijersko-turističkog smjera i iskustvo od najmanje 3 godine u hotelijerstvu i ugostiteljstvu
• strast prema kreiranju iznimnih napitaka i brizi o gostima
• organizacijske i komunikacijske vještine
• sposobnost vođenja tima i ostvarivanje financijskih ciljeva
• orijentiranost na goste i pružanje vrhunske usluge
• poznavanje engleskog jezika, a poznavanje dodatnog stranog jezika smatra se prednošću

Ponuda:
• plaća po dogovoru; predložite plaću na temelju vašeg iskustva, kvalifikacija i očekivanja.
• mogućnosti za edukaciju i stručno usavršavanje kroz programe, radionice i mentorstvo sa domaćin i inozemnim stručnjacima
• motivirajuća radna okolina koja cijeni inovacije i individualni doprinos
• 13. plaća i božićnica, paket benefita kroz programe i povoljne uvjete s brojnim partnerima
• plaćeni troškovi prijevoza i osiguran topli obrok
• Početak rada - odmah ili 01.10.2023.

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/

Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika Engleski jezik, drugi jezik prednost

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz Da