Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 11
SPECIJALIST LJUDSKIH RESURSA / HR SPECIALIST (m/ž) - HOTELSKA GRUPACIJA, KORČULA i OREBIĆ
Korčula

Opis

HOTELSKA GRUPACIJA

SPECIJALIST LJUDSKIH RESURSA / HR SPECIALIST (m/ž)
KORČULA i OREBIĆ

Postanite ključna osoba u jednoj od najpoznatijih turističkih kompanija. Tražimo Specijalistu za ljudske resurse / HR Specialist (m/ž) s dubokom predanošću i kreativnom energijom kako biste obogatili HR tim na predivnim lokacijama Korčule i Orebića.

Prednosti Radnog Mjesta
• Rad na Lokacijama Korčula i Orebić: imate priliku za rad u jednoj od najpoznatijih turističkih kompanija okruženi morem i netaknutom prirodom
• Ključna Uloga u HR Timu: niste samo broj u nizu. Ovdje ste ključna osoba u HR timu, s prilikom da oblikujete i poboljšavate
• Mogućnost Doprinosa i Oblikovanja HR-a u Organizaciji: vaša kreativnost i inovativnost su cjenjeni resursi
• Osobni i Profesionalni rast: osim što ćete biti ključna osoba, također imate priliku rasti i razvijati se kao stručnjak i kao osoba. Učenje, rast i napredak sastavni su dio svakodnevnice

Opis posla:
• sudjelovanje u razvoju inovativnih HR projekata
• logistička i administrativna podrška organizaciji edukacijskih aktivnosti
• kreiranje i provedba programa nagrađivanja
• suradnja u izradi plana zapošljavanja i plana potreba
• aktivno sudjelovanje u pronalasku i selekciji novih zaposlenika
• oglašavanje slobodnih pozicija i vođenje baze životopisa
• organizacija Onboarding programa za nove zaposlenike
• aktivna komunikacija s potencijalnim kandidatima putem društvenih mreža
• provođenje programa stipendiranja
• priprema izvještaja i analiza vezanih uz zaposlenike
• koordinacija zapošljavanja stranih državljana
• pružanje podrške zaposlenicima i održavanje baze podataka
• aktivno sudjelovanje u poboljšanju procedura rada

Uvjeti:
• VŠS/VSS u društvenim znanostima ili slično
• 1+ godina iskustva u HR-u
• znanje računalnih alata
• poznavanje radnih procesa i pravila
• razumijevanje radnog prava i kolektivnih ugovora
• samostalnost i taktičnost u komunikaciji
• educiranost o turističkim proizvodima i uslugama
• analitičnost, preciznost i fleksibilnost

Ponuda
Plaća: prema dogovoru, ovisno o kvalifikacijama i iskustvu
Nagrade za Izvrsnost do 2.000 eur: trude i predanost se nagrađuju sezonskom nagradom, božićnicom i darovima u naravi. Također, vašim mališanima do 15 godina osigurava se poseban dar
Ostali Benefiti: dodatne pogodnosti kao što su naknada za rođenje djeteta, besplatan obrok, naknada za prijevoz

Planirani Početak Rada: listopad 2023.
Radno Vrijeme: od ponedjeljka do petka, slobodan vikend

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/

Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Hrvatski otoci

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori