PLACE2GO
21 03
Šef kuhinje (m/ž) - Toplice Sveti Martin
Sveti Martin na Muri

Opis

OPIS POSLA
- rukovodi (planira, organizira, vodi, kontrolira) radom odjela
- provodi dve raspoložive aktivnosti usmjerene ka maksimizaciji profita i prtimizaciji troškova
- brine o prisutnosti zaposlenika na radu, korištenju slobodnih dana, plaćenih i neplaćenih dopusta i godišnjih odmora
- kontrolira čištoću i kvalitetu radne opreme i osobnu higijenu svojih podređenih zaposlenika
vodi brigu o edukaciji i stalnom usavršavanju svojih djelatnika
- sastavlja raspored rada i organizira radne pocese u odjelu
- vodi brigu o pribavljanju novih kandidata i sudjeluje u selekcijskim razgovorima
- uvodi u posao osoblje istog ili podređenog statusa
- sudjeluje u kreiranju potreba, odabiru i nabavki sirovina, materijala za rad te alata i sredstava za rad
- prati i implementira nove trendove u poslovanju te se prilagođava promjenama na tržištu
- brine o zalihama, njihovom optimalnom obrtaju i izračunava trošek hrane te marži
- priprema, prigotavlja, servira, dekorira i izdaje jela te kontrolira njihovu kvalitetu
- brine o pravilnom korištenju i čuvanju namirnnica te kotrolira isteke trajanja robe
- kvantitativno i kvalitativno preuzima i zadužuje se za naručene namirnice
- vrši trebovanje i inventuru robe
- vodi brigu o čistoći i higijeni u kuhinji

UVJETI
- VŠS/VSS ugostiteljskog usmjerenja
- min. 5 godina radnog iskustva na istim poslovima
- poznavanje engleskog jezika (nije uvjet)
- poznavanje MS Office
- poznavanje visokih standard poslovanja u gostiteljstvu (4*) kao i novih trendova u kuharstvu
- motivirana, odgovorna i komunikativna osoba s naglašenim sposodnostima rukovođenja, organizacije i upravljanja poslovnim ciljevima
- sposobnost prenošenja znanja i obučavanje drugih
- osposobljenost za rad po HACCP sustavu

ŠTO NUDIMO?
- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
- mogućnost daljnjeg profesionalnog usavršavanja
- rad u kvalitetnom i motiviranom timu i korištenje sofisticirane opreme
- mogućnost korištenja internih i eksternih benefita u sustavu i kod partnera

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 5 godina na više
Educiranost osoblja Kvalificirana osoba
Potrebna vozačka dozvola Nije potrebna
Znanje stranih jezika poznavanje engleskog jezika (nije uvjet)
Dodatna znanja i vještine komunikativan, spretan, kretativan, pravedan

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz
Hranarina

Poslodavac

LifeClass Terme Sveti Martin

Izvorska 3, Toplice Sveti Martin, 40313 Sveti Martin na Muri, Hrvatska Otvori