Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
03 05
Šef kuhinje (ž) - METKOVIĆ
Metković

OPIS POSLA
- rukovodi (planira, organizira, vodi, kontrolira) radom odjela
- provodi dve raspoložive aktivnosti usmjerene ka maksimizaciji profita i prtimizaciji troškova
- brine o prisutnosti zaposlenika na radu, korištenju slobodnih dana, plaćenih i neplaćenih dopusta i godišnjih odmora
- kontrolira čištoću i kvalitetu radne opreme i osobnu higijenu svojih podređenih zaposlenika
vodi brigu o edukaciji i stalnom usavršavanju svojih djelatnika
- sastavlja raspored rada i organizira radne pocese u odjelu
- vodi brigu o pribavljanju novih kandidata i sudjeluje u selekcijskim razgovorima
- uvodi u posao osoblje istog ili podređenog statusa
- sudjeluje u kreiranju potreba, odabiru i nabavki sirovina, materijala za rad te alata i sredstava za rad
- prati i implementira nove trendove u poslovanju te se prilagođava promjenama na tržištu
- brine o zalihama, njihovom optimalnom obrtaju i izračunava trošek hrane te marži
- priprema, prigotavlja, servira, dekorira i izdaje jela te kontrolira njihovu kvalitetu
- brine o pravilnom korištenju i čuvanju namirnnica te kotrolira isteke trajanja robe
- kvantitativno i kvalitativno preuzima i zadužuje se za naručene namirnice
- vrši trebovanje i inventuru robe
- vodi brigu o čistoći i higijeni u kuhinji

UVJETI
- VŠS/VSS ugostiteljskog usmjerenja
- min. 5 godina radnog iskustva na istim poslovima
- poznavanje engleskog jezika (nije uvjet)
- poznavanje MS Office
- poznavanje visokih standard poslovanja u ugostiteljstvu kao i novih trendova u kuharstvu
- motivirana, odgovorna i komunikativna osoba s naglašenim sposodnostima rukovođenja, organizacije i upravljanja poslovnim ciljevima
- sposobnost prenošenja znanja i obučavanje drugih
- osposobljenost za rad po HACCP sustavu

ŠTO NUDIMO?
- mogućnost zasnivanja radnog odnosa - stalni sezonac
- mogućnost daljnjeg profesionalnog usavršavanja
- rad u kvalitetnom i motiviranom timu i korištenje sofisticirane opreme

Napomena: Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 5 godina na više
Znanje stranih jezika poznavanje engleskog jezika (nije uvjet)
Dodatna znanja i vještine Komunikativan, spretan, kretativan, pravedan

Ostalo

Osiguranost smještaja Samački smještaj
Naknada za prijevoz da
Hranarina da

Poslodavac

Posao u Turizmu - Hrvatska
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori