17 11
GLAVNI VODITELJ KUHINJE (m/ž) - NOVIGRAD
Novigrad

Tražite uzbudljivu i dinamičnu karijeru u turizmu? Brzorastuća turistička kompanija u Hrvatskoj nudi savršenu priliku da se pridružite timu i stvorite dugoročne poslovne veze.

Naši objekti smješteni su u najatraktivnijim destinacijama diljem Hrvatske, od Istre i Kvarnera, preko Paga i Makarske pa sve do Korčule i Pelješca. Ako ste motivirani, predani radu i želite izgraditi uspješnu karijeru u turizmu, ovo je pravo mjesto za vas. Nudimo interne i eksterne edukacije te odlične benefite u turizmu. Pridružite nam se i postanite dio našeg tima!

Lokacija rada: Novigrad (Istra)

Zaduženja kandidata:
Osoba će biti odgovorna za vođenje kuhinje hotela, uključujući i pripremu obroka u okviru pansiona. Pored toga, upravljat će radom bara i beach zone, osiguravajući visoke standarde usluge i kvalitete u svim segmentima. Radni kapaciteti obuhvaćaju do 700 gostiju.

Potrebna znanja, vještine i iskustvo:
- SSS/VKV, ugostiteljski smjer
- 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Sposobnost usvajanja novih znanja i primjene u poslovnim procesima
- Orijentacija na gosta i poznavanje zakonske regulative
- Sposobnost postavljanja prioriteta i timski rad
- Fleksibilnost, kreativnost i poznavanje tržišnih trendova

- Koordinacija i upravljanje timom kuhinje
- Izrada normativa hrane i budžeta
- Održavanje visokih standarda kvalitete hrane i usluga
- Planiranje rasporeda zaposlenika i kontrola radnih sati
- Sudjelovanje u planiranju jelovnika, sezonskih ponuda i gastro događanja

Što nudimo:
- Ugovor na određeno s mogućnošću stalnog zaposlenja
- Sezonska nagrada do 1.120 €
- Dodatna stimulativna primanja (božićnica, regres, naknada za prijevoz)
- Smještaj i dva obroka osigurani
- Dinamično okruženje i specijalističke edukacije

Planirani početak rada: Po dogovoru

Dodatno:
Plaća ovisi o iskustvu kandidata. Tražimo iskusnu i pouzdanu osobu s kvalitetnim radnim iskustvom, koja je spremna preuzeti dugoročne obaveze i postati ključni dio našeg tima.

Ukoliko imate traženo iskustvo i prepoznajete ovu priliku kao izazov za daljnji razvoj svoje karijere, pošaljite nam svoj životopis i, ako ih imate, preporuke prijašnjih poslodavaca. Kandidati iz užeg izbora bit će pozvani na daljnji selekcijski proces.

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Znanje stranih jezika Engleski jezik
Dodatna znanja i vještine - Upravljanje procesima i materijalnim resursima - Kontrola standarda i pravila u kuhinji - Nadgledanje ljudskih resursa, SI, OSA i potrošnog materijala

Ostalo

Osiguranost smještaja Samački smještaj
Naknada za prijevoz da
Hranarina da

Poslodavac

Posao u turizmu - Istra

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori