Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 07
ŠEF KUHINJE (m/ž) - HOTELI / RESTORANI A LA CARTE - OPATIJA
Opatija

Opis

HOTELI / RESTORANI A LA CARTE - OPATIJA

➡️ ŠEF KUHINJE (m/ž) - Plaća u sezoni od 2.000 do 2.800 € neto

Očekuju te:
dodatne stimulacije i mjesečne nagrade
isplata svih zakonskih (redovnih) dodataka na neto plaću
dodatno uvećanje plaće za minuli rad
plaćen trošak prijevoza za zaposlenike koji imaju prijavljeno prebivalište/boravište van mjesta rada
osigurana prehrana
osiguran smještaj po potrebi
ulaganje u razvoj zaposlenika
mogućnost napredovanja unutar odjela i kompanije

Što još nudimo?
uredno radno vrijeme, unaprijed planirano
paket raznih benefita za zaposlenike kroz programe i povoljnije uvjete s brojnim partnerima
stručno osposobljavanje i usavršavanje kroz edukativne programe, radionice i mentorstvo s domaćim i inozemnim stručnjacima
cjelogodišnje poslovanje naših hotela
godišnji odmor u zimskom i prema mogućnostima ljetnom periodu
rad u hotelima s 4 i 5*

Opis radnog mjesta:
vodi svakodnevne operacije u kuhinji, uključujući izradu rasporeda rada, nabavku namirnica i vođenje inventara
sudjeluje u sastavljanju i razvoju jelovnika, testiranju novih jela i prilagođavanju jelovnika
nadzire radni tim u kuhinji, raspoređuje zadatke, pruža podršku u obuci novih kuhara i osigurava visoke standarde kvalitete hrane i usluge
priprema sve vrste toplih i hladnih jela, nadzire kvalitetu i prezentaciju jela te osigurava da se pridržavaju standardi higijene i sigurnosti hrane
brine se o kvaliteti svih jela koja izlaze iz kuhinje, osiguravajući da se poštuju recepti, standardi pripreme i prezentacije te da se zadovolje očekivanja gostiju
upravlja budžetom kuhinje te kontinuirano prati troškove namirnica kako bi se optimizirali radni procesi radi maksimiziranja profitabilnosti
efikasno raspoređuje vrijeme i resurse kako bi se osiguralo da se zadaci izvršavaju u zadanim rokovima bez gubitka kvalitete

Potrebna znanja i kompetencije:
SSS/VŠS/VSS i najmanje 3 godine iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
ljubaznost i komunikativnost
poznavanje engleskog jezika
smisao za čistoću, urednost i odgovornost
spremnost na timski rad

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/

Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz Da