20 11
SAMOSTALNI RAČUNOVOĐA (m/ž) - HOTEL 5*, SOLIN /SPLIT
Solin

Opis

HOTEL 5* - SOLIN

➡️ SAMOSTALNI RAČUNOVOĐA (m/ž) - plaća od 1.200 -1 400 EUR

Uvjet: Srednja stručna sprema, viša ili prvostupanjska, minimalno 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima, aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu, napredno korištenje Microsoft office paketa.

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme , jutarnja smjena
Početak rada: ODMAH
Osiguran smještaj (prema dogovoru) i prehrana (1 obrok - za vrijeme smjene).
STALNI RADNI ODNOS

OPIS POSLA:
• samostalno vođenje računovodstva za više klijenata
• zaprimanje, kontrola i arhiviranje dokumentacije za knjigovodstvo
• knjiženje i evidentiranje svih poslovnih događaja, ulaznih i izlaznih računa, izvoda, putnih naloga, temeljnica, izvoda, odluka i sl.
• plaćanje domaćih i stranih dobavljača
• usklađivanje analitičkih kartica kupaca, dobavljača i osnovnih sredstava
• obračun PDV-a
• obračun plaća i ostalih honorara
• izrada JOPPD obrazaca
• priprema dokumentacije za banke i druge financijske instituacije
• izrada bilance, računa dobiti i gubitka te svih ostalih zakonom propisanih periodičkih izvješća
• priprema dokumentacije za završne financijske izvještaje
• praćenje relevantne zakonske regulative i implementacija svih promjena u poslovanje Društva i klijenata
• koordinacija s bankama, poreznom upravom i drugim državnim institucijama
• korištenje portala e-porezna, e-mirovinsko i sl.
• Izrada poslovnih izvještaja i analiza za upravu društva

Zainteresirani kandidati mogu poslati CV ili nas kontaktirati na: info@posaouturizmu.hr, ili putem linka BRZE PRIJAVE.

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 5 godina na više
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori