Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 06
SAMOSTALNI PEKAR - BUREGDŽIJA (m/ž) - PEKARA, Marina, Trogir
Trogir

Opis

PEKARA – MARINA, TROGIR
➡️ SAMOSTALNI PEKAR - BUREGDŽIJA (m/ž) - 1.200 EUR

Uvjeti: min. iskustvo 3-5god.
Opis posla: izrada kruha, peciva, bureka i dr.
Početak rada: 15.6./15.9. - SEZONSKI RAD
Radno vrijeme: 8 -10 sati/dnevno, 2 smjene, slobodan dan, 1 slobodan dan
Osiguran smještaj (stan 40m2) i obroci.

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/
Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Znanje stranih jezika

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori