Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
21 09
Samostalni kuhar - Vuglec Breg
Vuglec breg, Škarićevo

Opis radnog mjesta: poslovi samostalnog kuhara - priprema hrane rad na roštilju, priprema hrane na tavi, rad sa kuhinjskim uređajima ( konvektomat, pečnica, mikrovalna)

Potrebno iskustvo osoblja: poželjno iskustvo, ali nije uvjet
Educiranost osoblja: SSS kuhar - ali nije uvjet
Početak i kraj radnog odnosa: odmah - neodređeno
Radno vrijeme: puno radno vrijeme
Osiguran smještaj i hrana - prema dogovoru

Dodatne pogodnosti: plaćene edukativne radionice i usavršavanja, nastup na kuharskim natjecanjima.

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika Engleski/Njemački (nije uvjet)

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz da
Hranarina da

Poslodavac

Midifar d.o.o.
Turizam i ugostiteljstvo
Škarićevo 50, 49000 Škarićevo, Krapina, Hrvatska Otvori