Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
28 06
SAMOSTALNI KUHAR / KUHARICA (m/ž/x) - HOTELI Lovran, Krk, Novalja
Lovran, Krk, Novalja

Opis

HOTELI Lovran, Krk, Novalja

➡️ SAMOSTALNI KUHAR/KUHARICA (m/ž/x)

OPIS POSLOVA I OSTALE INFORMACIJE:
• Organiziranje i rukovođenje radom kuhinje na efikasan i profitabilan način
• Motivacija, edukacija i vođenje tima s ciljem osiguravanja kvalitete rada
• Odgovornost za kvalitetu i prezentaciju pripremljenih jela
• Pripremanje a la carte jela, planiranje i priprema doručka
• vođenje brige o kvaliteti jela, svim procedurama i standardima, čistoći kuhinje i normativima
• sudjelovanje u svim većim događajima koji se odvijaju u hotelu kao glavni kuhar
• zaduženost za organiziranje rada smjene u kuhinji – priprema i izdavanje uputa za rad podređenima u smjeni (planiranje količine namirnica potrebnih za pripravu pansionskih jela, točan opis i broj obroka, koordinacija pripreme i raspodjele pansionskih jela i jela po narudžbi)
• briga i pomoć pri pripremanju jela kako bi imala odgovarajuću kvalitetu i okus
• pomoć pri izdavanju gotovih jela, ujedno i vršenje kontrole izdavanja
• briga o kvaliteti i količinama namirnica u skladištu hrane (zdravstvena ispravnost, uvjeti pohrane i način rukovanja namirnicama)
• obavljanje poslova kuhara kod većih opterećenja posla
• zaduženost za vođenje evidencije rada zaposlenika u smjeni
• briga o kuhinjskom inventaru, opremi i uređajima, kontroliranju njihove ispravnosti i pravilnog korištenja
• zaduženost za uvođenje u posao novih zaposlenika, studenata i učenika na praktičnoj nastavi
• obavljanje i drugih poslova koji odgovaraju njegovoj stručnoj spremi, znanjima i vještinama na temelju naloga Voditelja hotelskog odjela (po potrebi i van djelokruga rada odjela)

BROJ TRAŽENIH RADNIKA: 2

Plaće su podložne dogovoru ovisno o iskustvu kandidata i vrsti ugovora.

RAZINA OBRAZOVANJA:
SSS (srednja škola u trajanju do 3 godine i škola za KV i VKV radnike),
SSS (srednja škola u trajanju 4 ili više godina) i
VŠS (prvi stupanj fakulteta, stručni studij i viša škola)

RADNO ISKUSTVO: najmanje 1 godina
MJESTO RADA: Lovran, Krk, Novalja
VRSTA ZAPOSLENJA: na određeno (sezonski) uz mogućnost trajnog zaposlenja
SMJEŠTAJ: zajednički smještaj
NAKNADA ZA PRIJEVOZ: bez naknade
PREDVIĐENA PLAĆA: nije definirano
RADNO VRIJEME: puno radno vrijeme
NATJEČAJ VRIJEDI OD - DO: 25.05.2024. - 25.06.2024.

Zainteresirani kandidati mogu poslati CV ili kontaktirati nas na:: emira.adzajlic@bestsolutions.pro

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Naknada za prijevoz Ne

Poslodavac

BEST SOLUTIONS d.o.o.

Ul. Vjekoslava Spinčića 23, 51410 Opatija, Hrvatska Otvori