Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 04
REVENUE MANAGER (m/ž) - HOTELS & RESORT - RABAC, ISTRA
Rabac

Opis

HOTELS & RESORT - RABAC, ISTRA

➡️ REVENUE MANAGER (m/ž) – plaća prema dogovoru

Tražimo osobu s iskustvom na radnom mjestu revenue managera s razvijenim organizacijskim vještinama kao i sposobnostima i željom za prenošenje znanja i obučavanja drugih.

Pogodnosti:
• Ugovor na neodređeno
• Plaćeni putni trošak
• Rad u odličnom timu i atmosferi
• Mogućnosti dodatnog educiranja
• Rad u stabilnoj kompaniji
• Smještaj - osiguran po potrebi

Opis posla:
• Upravljanje prihodima i koordinacija aktivnosti prodaje s odjelom prodaje i marketinga
• Sudjelovanje u uvođenju standarda i procesa rada odjela
• Upravljanje cjenovnim politikama i popunjenosti hotela s ciljem povećanja prihoda (yield management tehnika/ revenue management program)
• Izrada statističkih izvještaja (kombinirajući povijesne podatke, trenutno stanje i buduće najave)
• Pripremanje mjesečnih, periodičnih i godišnjih izvještaja i prognoza
• Sudjelovanje u izradi godišnjeg budžeta prihoda i troškova
• Integriranje strateške prodajne ciljeve s operativnim taktikama
• Analiziranje aktivnosti konkurencije te proaktivno predlaže prodajne aktivnosti
• Praćenje lokalnih, nacionalnih i regionalnih trendova na tržištu s ciljem unapređenja prihoda
• Sudjelovanje u razvoju potrebne tehnološke podrške nužne za uspješan revenue management

Uvjeti:
• VŠS/VSS ekonomski, hotelijersko-turistički smjer, financijski smjer ili drugi odgovarajući smjer
• 3 god. iskustva u radu na istim ili sličnim poslovima
• Iskustvo u vođenju tima
• Napredni korisnik Office paketa
• Poznavanje min. dva strana jezika u govoru i pismu
• Vozački ispit B kategorije
• Izražene analitičke i komunikacijske vještine
• Naglašena sposobnost rukovođenja, organizacije i upravljanja i realizacije poslovnih ciljeva
• Sposobnost prenošenja znanja i obučavanje drugih
• Proaktivnost i samostalnost

Zainteresirani kandidati mogu poslati CV ili kontaktirati nas na:

Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Potrebna vozačka dozvola
Znanje stranih jezika Engleski jezik, drugi strani jezik

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Istra

Izidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori