Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 01
Restoranski konobar - History Village
Zagreb, Split, Sisak

Opis

Restoranski konobar (m/ž) - Živi Bar d.o.o

Broj potrebnog osoblja: 2

Opis posla:
- predstavljanje organizacije u najboljem svijetlu te izgradnja prijateljskog odnosa s gostima.

- adekvatno zaprimanje narudžbi i posluživanje gosta sukladno propisanim pravilima i standardima

- održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme prije, tijekom i nakon radnih procesa

- izdavanje računa i naplata sukladno zakonskim i internim propisima

- osiguravanje primjene propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu

o Mogucnost stalnog radnog odnosa
o velika mogućnost brzog razvoja i napredovanja

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja
Educiranost osoblja
Potrebna vozačka dozvola
Znanje stranih jezika
Dodatna znanja i vještine Uvjeti: - proaktivan pristup poslu i kontinuirana želja za napredovanjem - radno iskustvo na sličnim poslovima je poželjno, no nije uvjet - izražene komunikacijske vještine - savjesnost u pristupu poslu - timski rad

Naknada za prijevoz
Hranarina

Poslodavac

Živi Bar d.o.o

Vrtni put 3, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori