Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
15 03
GLAVNI KONOBAR (m/ž) - Hotel 4*
NOVALJA/PAG

Opis posla:
• vodi poslove nabavke robe i rada svih konobara
• rješava jednostavne reklamacije gostiju
• obučava nove radnike i učenike te ih uvodi u proces usluživanja
• prima narudžbe, blokira i poslužuje hranu i piće te servira stolove
• gostima prezentira ponudu hrane i pića te daje preporuke
• vrši pripreme restorana i ostalih radnih prostora koji su neophodni za obavljanje procesa rada
• priprema jela pri stolu gosta (flambiranje, filetiranje, tranširanje)
• ispostavlja račune i naplaćuje izvršene usluge

PROFIL ZAPOSLENIKA:
• SSS ugostiteljskog usmjerenja
• 3-5 godine radnog iskustva
• Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika, znanje dodatnih jezika je prednost
• Odlične komunikacijske vještine
• Fleksibilnost i sklonost timskom radu

Što nudimo
• smještaj i 2 obroka (ručak/večera) osigurani
• plaćene putne troškove (ukoliko radnik putuje na posao)

Vrsta zaposlenja: Sezonski *mogućnost stalnog zaposlenja STALNI SEZONAC
Napomena: Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

BRZA PRIJAV

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Engleski, Njemački, Talijanski

Naknada za prijevoz da
Hranarina da

Poslodavac

Posao u Turizmu - Hrvatska
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori