Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 05
POMOĆNO OSOBLJE U KUHINJI (m/ž) - RESTORANI
Hrvatska

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
• preuzimanje namirnica
• pripremanje namirnica za pripravu jela
• pomoć kuharu pri jednostavnijim zadatcima
• rukovanje strojevima za čišćenje povrća i drugim kuharskim uređajima
• spremanje kuhinje poslije svakog obroka (pranje i održavanje kuhinjske opreme, uređaja, radnih površina i radnog prostora)
•izvršavanje zadataka prema uputama i nalozima kuhara

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:
•NSS / SSS
•Najmanje 2 godine radnog iskustva u kuhinji kao pomoćni radnik
•Dobro razvijene organizacijske vještine i temeljitost u radu
•Marljivost, pouzdanost i kolegijalnost

UVJETI ZAPOSLENJA:
• sezonski rad
• plaća: 5.000 kn + Bonus isplata na kraju sezone
• smještaj i hrana na teret poslodavca
• rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
• edukacije i obuke

Period rada: 01.05./15.05. – 15.10.2020.

Za strane državljane poslodavac osigurava sve potrebne dokumente i dozvole.

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika -

Naknada za prijevoz ne
Hranarina da

Poslodavac

Posao u turizmu d.o.o.
posredovanje
Zvonimira Rogoza 3, 10 000 Zagreb, Hrvatska Otvori