Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 03
POMOĆNI KUHARI(m/ž) - Obonjan Rivijera d.o.o.
Obonjan

Opis posla:
• pripremanje potrebne količine namirnica, usitnjavanje i obrađivanje do finalne obrade
• odgovornost za ispravnost namirnica
• pripremanje jela, predjela i deserta po normativima
• pomaganje u pripremi i izdavanju jela
• samostalna priprema jednostavnih jela
• pomoć pri održavanju radnog prostora
• pravilno i savjesno korištenje kuhinjskog inventara, opreme i uređaja
• primjenjivanje mjera i sredstava zaštite na radu

Uvjeti:
- Stručna sprema: KV, Srednja stručna sprema
- Jezici: poželjno znanje jednog svjetskog jezika
- Radno iskustvo od jedne godine u struci

Što nudimo
- smještaj i 2 obroka osigurani

Vrsta zaposlenja: Sezonski *mogućnost stalnog zaposlenja STALNI SEZONAC

Napomena: Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Educiranost osoblja Priučena osoba
Znanje stranih jezika poželjno znanje jednog svjetskog jezika
Dodatna znanja i vještine -

Naknada za prijevoz ne
Hranarina da

Poslodavac

OBONJAN RIVIJERA dioničko društvo za turizam
55.10 Hoteli i sličan smještaj (NKD 2007)
Nikole Tesle 67, 22000 Šibenik, Hrvatska Otvori