Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
03 05
POMOĆNI KUHAR (m/ž) - HOTELI / SREDNJA DALMACIJA
SREDNJA DALMACIJA

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
- Pripremanje svih jela u hotelu prema standardima rada
- Pridržavanje svih propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda
- Stručno i prema troškovima orijentirano korištenje i prerađivanje živežnih namirnica
- Kontrola kvalitete i kvantitete dostavljenih namirnica

PROFIL ZAPOSLENIKA:
- do 1 godine radnog iskustva
- SSS
- Sposobnost organizacije rada
- Proaktivnost u rješavanju problema
- Usmjerenost timskom radu

Radno vrijeme; 6 dana po 7 sati, 1 dan slobodan.
Kandidatima je osiguran smještaj i 2 topla obroka.

Za strane državljane poslodavac osigurava sve potrebne dokumente i dozvole..
Za EU građane poslodavac osigurava mogućnost rada u zimskom periodu u vlastitim hotelima na autrijskim skijalištima, uvjeti plaća prema EU standardima.

Prijava na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Znanje stranih jezika nije uvjet
Dodatna znanja i vještine Odgovorna, savjesna i organizirana osoba

Naknada za prijevoz NE
Hranarina DA

Poslodavac

ACTUM
ACTUM
Djelatnosti agencija za privremeno zapošljavanje
Emanuela Vidovića 9, 23000 Zadar, Hrvatska Otvori