Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 05
POMOĆNI KONOBARI (m/ž) - Obonjan Rivijera d.o.o.
Obonjan

Opis posla
- posluživanje gostiju
- briga o čistoći i urednosti radnog prostora

Uvjeti
- stručna sprema: NKV, PKV, KV, Srednja stručna sprema
- potrebne godine iskustva: do 1 god
- jezici: Engleski
- sanitarna knjižica
- higijenski minimum

Što nudimo
- besplatni smještaj
- 2 obroka dnevno

Vrsta zaposlenja: Sezonski *mogućnost stalnog zaposlenja STALNI SEZONAC

Napomena: Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Prijava na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Znanje stranih jezika Engleski
Dodatna znanja i vještine -

Naknada za prijevoz ne
Hranarina da

Poslodavac

OBONJAN RIVIJERA dioničko društvo za turizam
55.10 Hoteli i sličan smještaj (NKD 2007)
Nikole Tesle 67, 22000 Šibenik, Hrvatska Otvori