Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 07
Nadzornica HTL5 (m/ž) - Hotel 5*, Mali Lošinj
Mali Lošinj

Opis

Boutique Hotel ALHAMBRA & Vila AUGUSTA
➡️ Nadzornica HTL5 (m/ž)

Tamo gdje je more smaragdno zeleno, a stoljetna borova šuma opija mirisom, u najzaštićenijem dijelu veličanstvene uvale Čikat, smjestio se raskošni Boutique Hotel Alhambra & Villa Augusta, član prestižnog lanca Small Luxury Hotels of the World i Virtuoso.

Povijesni šarm profinjene secesijske arhitekture okružene pažljivo oblikovanim perivojem skladno je spojen sa suvremenim dizajnom u jedinstveni prostor koji odiše intimnom toplinom i diskretnim luksuzom. Ovdje je sve, od sobe do plaže, podređeno ugodi i udobnosti gosta.

Ukoliko tražite nove poslovne izazove, ambiciozni ste, komunikativni te spremni na samostalan i timski rad, prijavite se na natječaj Nadzornica.

Opis posla:

• dnevna kontrola čistoće i funkcionalnosti soba, zajedničkih prostorija i okoliša
• praćenje, ocjenjivanje rada radnica domaćinstva
• samostalna priprema i organizacija večernjeg servisa
• obuka novih zaposlenika i praćenje njihovog rada, što uključuje uvođenje u posao i praktičan dio obuke
• spremnost na preuzimanje pojedinih uloga djelatnika domaćinstva, te vrlo dobro poznavanje rada u praksi, standarda i pravila
• spremnost na poštivanje i propagiranje poslovne filozofije hotela i tvrtke
• obavljanje i drugih poslova po nalogu domaćice i direktora

Uvjeti:

• stručna sprema: SSS
• višegodišnje iskustvo rada u odjelu domaćinstva
• aktivno znanje engleskog jezika
• informatička pismenost
• izražene komunikacijske i organizacijske vještine

Vještine:

• diskretnost u radu
• razvijene organizacijske vještine i temeljitost u radu, marljivost, pouzdanost
• izuzetna posvećenost održavanju higijene i kvalitete objekata, te poštivanju pravila i procedura u radu
• usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
• visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
• sklonost timskom radu
• brzina, spretnost

Nudimo Vam:

• posao u inovativnom i poticajnom okruženju
• smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
• osigurana radna odjeća i obuća
• stimulativna primanja
• na osnovnu plaću obračunava se minuli rad (staž u Hrvatskoj) te svi dodaci na plaću; rad nedjeljom blagdanom, dvokratni rad, povremeni noćni rad, noćni rad
• stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
• edukacije i mogućnost napredovanja
• produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i evv. ostvarene dane godišnjeg odmora
• naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Jadranka turizam d.o.o.

Dražica 1, 51550 Mali Lošinj, Hrvatska Otvori