Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 05
Kuhar (m/ž) - Toplice Sveti Martin
Sveti Martin na Muri

Opis

OPIS POSLA
- priprema, prigotavlja, dekorira i izdaje jela prema propisanim standardima
- pripravlja potrebnu količinu namirnica, usitnjava i obrađuje do finalne obrade
- osigurava atraktivnu prezentaciju jela
- kvantitativno i kvalitativno preuzima i zadužuje se za naručene namirnice, u odsutnosti voditelja smjene i šefa kuhinje
- pomaže u preuzimanju namirnica, sirovina i materijala od dobavljača i sa skladišta
- koordinira rad kuhinje u odsutnosti svojih nadređenih
- s voditeljem smjene vodi evidenciju o utrošenom materijalu
- brine o pravilnom korištenju i čuvanju namirnica te kontrolira isteke trajanja robe

UVJETI
- SSŠ/VSŠ kuhar (nije uvjet)
- min. 6 mjeseci radnog iskustva u restoranima (hoteli po mogućnosti)
- timski radnik
- želja za napredovanjem
- samoinicijativa u rješavanju problema

ŠTO NUDIMO?
- visok stupanj početnog povjerenja, preuzimanje odgovornosti - osobne i timske
- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
- mogućnost daljnjeg profesionalnog usavršavanja
- rad u kvalitetnom i motiviranom timu
- smještaj za osobe koje ne žive na području Međimurja

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika nije uvjet
Dodatna znanja i vještine aktivan, znatiželjan, fokusiran, inspirativan

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz
Hranarina

Poslodavac

LifeClass Terme Sveti Martin

Izvorska 3, Toplice Sveti Martin, 40313 Sveti Martin na Muri, Hrvatska Otvori