Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
03 05
KUHAR (m/ž) - Hotel 4 *
NOVALJA/PAG

NOVALJA/PAG

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
- Pripremanje svih jela u hotelu prema standardima rada
- Pridržavanje svih propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda
- Stručno i prema troškovima orijentirano korištenje i prerađivanje živežnih namirnica
- Kontrola kvalitete i kvantitete dostavljenih namirnica

PROFIL ZAPOSLENIKA:
- 1-5 godine radnog iskustva
- SSŠ/VSŠ kuhar (nije uvjet)
- Sposobnost organizacije rada
- Proaktivnost u rješavanju problema
- Usmjerenost timskom radu

Kandidatima je osiguran smještaj i 2 topla obroka (ručak/večera).

Napomena: Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 3 - 5 godina
Znanje stranih jezika nije uvjet
Dodatna znanja i vještine Sposobnost organizacije rada / Proaktivnost u rješavanju problema / Usmjerenost timskom radu

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz DA
Hranarina DA

Poslodavac

Posao u Turizmu - Hrvatska
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori