Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 01
KORPORATIVNI CHEF (m/ž) - MAKARSKA
Makarska

Opis

Hotel 4*, Makarska

➡️ Korporativni chef (m/ž)

Opis poslova i odgovornosti:

↘️ Upravlja radom sektora hrane na razini grupacije
↘️ Standardizira kvalitetu namirnica, jelovnike i prezentaciju jela
↘️ Predlaže strategiju kuhinjskog segmenta poslovanja na svim lokacijama te je odgovoran za njenu implementaciju
↘️ Definira potrebne treninge za kuhinjsko osoblje, provodi treninge, mentorira voditelje kuhinja, sudjeluje u selekcijskom procesu za kuhinjsko osoblje
↘️ Odgovoran za implementaciju Health & Safety standarda u segmentu kuhinjskog poslovanja

Potrebna znanja i vještine:

↘️ SSS
↘️ Minimalno 5 godina iskustva na poziciji voditelja / šefa kuhinje u hotelima visoke kategorije
↘️ Izvrsne komunikacijske, pregovaračke i organizacijske vještine
↘️ Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu prednost
↘️ Napredno korištenje MS Office paketa

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 5 godina na više
Znanje stranih jezika Engleski jezik, Njemački jezik

Ostalo

Osiguranost smještaja Samački smještaj
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori