Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 04
KONOBARI (m/ž)
Biograd na Moru i Dubrovnik

Tvrtka Mibat d.o.o. za naselje Mediteransko selo ˝San Antonio˝ http://www.sanantonio.hr/, traži konobare.

Konobar m/ž – više izvršitelja

Opis radnog mjesta:
• pruža kvalitetnu uslugu posluživanja, primanja narudžbi (serviranje/apserviranje)
• priprema barske mješavine – koktela i raznih napitaka
• brine o čistoći opreme, inventara i prostora
• vrši pripremne i završne radove u restoranu

Početak rada: 01/05/2019
Kraj rada: 30/09/2019 (uz mogućnost produženja)

Naknada za prijevoz: u cijelosti
Hranarina: doručak + topli obrok (ručak ili večera)
Refundacija troška: Sanitarne knjižice (po isteku Ugovora o radu)

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Znanje stranih jezika: Aktivno znanje minimalno 2 strana jezika (engleski, njemački)
Dodatna znanja i vještine Traženo iskustvo osoblja minimalno 1-3 godine na istim ili sličnim poslovima rada u hotelima 3* i 4*, te a'la carte restoranima Spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina Osposobljenost za rad po HACCP sustavu Izrazite prodajne vještine Poželjno poznavanje rada na baru

Naknada za prijevoz da
Hranarina da

Poslodavac

Mibat d.o.o.
Kampovi i kampirališta (prema novoj NKD klasifikaciji: Kampovi i prostori za kampiranje)
Podružnica Biograd na moru, 10 000 Samobor, Hrvatska Otvori