Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
15 03
KONOBARI (m/ž) - Hotel 4*
NOVALJA/PAG

Opis

Konobar (m/ž) - Hotel 4*
NOVALJA/PAG

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
- Postavlja i servira stolove te obavlja pripremu ostalih prostora, uređaja i sredstava za usluživanje u skladu sa zahtjevima struke
- Odgovoran je za pravilan način ponude, prezentacije i posluživanja jela i pića kao i stručno i ljubazno ophođenje s gostima
- Odgovoran je za prihvat gostiju u restoranu, njihovo posluživanje i ispraćaj gostiju u skladu s utvrđenim standardima i pravilima struke

PROFIL ZAPOSLENIKA:
- SSS ugostiteljskog usmjerenja
- 1-3 godine radnog iskustva
- Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika, znanje dodatnih jezika je prednost
- Odlične komunikacijske vještine
- Fleksibilnost i sklonost timskom radu

Radno vrijeme; 6 dana po 7 sati, 1 dan slobodan.
Kandidatima je osiguran smještaj i 2 topla obroka (ručak/večera)
Plaćeni putni troškove (ukoliko radnik putuje na posao)

Vrsta zaposlenja: Sezonski *mogućnost stalnog zaposlenja STALNI SEZONAC

Napomena: Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Educiranost osoblja Priučena osoba
Znanje stranih jezika Engleski, Njemački
Dodatna znanja i vještine /

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u Turizmu - Hrvatska
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori