PLACE2GO
30 04
Konobari (m/ž) - CRVENA LUKA
Biograd na moru

Opis

Konobar (m/ž) - Crvena luka d.d

Broj potrebnog osoblja: 8

Opis posla:
o dočekuje i ispraćuje goste u restoranu
o potpuno je upoznat s ponudom jela i pića u hotelu kako bi dao pravovaljanu informaciju gostu
o priprema i posprema stolove za koje je zadužen
o rješava jednostavne reklamacije gostiju
o obučava nove radnike i učenike te ih uvodi u proces usluživanja
o prima narudžbe, blokira i poslužuje hranu i piće te servira stolove
o gostima prezentira ponudu hrane i pića te daje preporuke
o vrši pripreme restorana i ostalih radnih prostora koji su neophodni za obavljanje procesa rada
o prikuplja i priprema inventar, vrši spremanje stolova i stolica nakon obroka, mijenja stolnjake, nadstolnjake, ubruse i pepeljare
o vodi brigu o čistoći i estetici stolova
o priprema jela pri stolu gosta (flambiranje, filetiranje, tranširanje)
o ispostavlja račune i naplaćuje izvršene usluge
o sudjeluje u promoviranju usluga hrane ipića i njihovoj sugestivnoj prodaji

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Educiranost osoblja Priučena osoba
Potrebna vozačka dozvola Nije potrebna
Znanje stranih jezika Da
Dodatna znanja i vještine /

Ostalo

Osiguranost smještaja Grupni smještaj
Naknada za prijevoz Da
Hranarina Da

Poslodavac

Crvena Luka d.d.

Crvena Luka 1, 23210 Biograd na moru, Hrvatska Otvori