Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
16 10
KONOBAR (m/ž) - TURISTIČKO SELO VUGLEC BREG, Škarićevo - Krapina
Škarićevo, Krapina

Opis

TURISTIČKO SELO VUGLEC BREG, Škarićevo - Krapina
➡️ KONOBAR (m/ž) - plaća 6.500 kn +

Vinarija, restoran, pansion Vuglec Breg, Škarićevo, Krapina

Opis radnog mjesta:
poslovi samostalnog konobara
posluživanje doručka i ala carte jela
briga o čistoći i urednosti šanka, restorana i radne opreme

Dodatna znanja i vještine: izražene komunikacijske vještine, rad na računalu

Jezici: Engleski i Njemački

Traženo iskustvo osoblja: iskustvo min. 1 god
Educiranost osoblja: SSS konobar

Radno vrijeme: 7-15, 12-20 ili 14-22

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika Engleski i Njemački
Dodatna znanja i vještine Izražene komunikacijske vještine, rad na računalu

Naknada za prijevoz DA
Hranarina DA

Poslodavac

Midifar d.o.o.
Turizam i ugostiteljstvo
Škarićevo 50, 49000 Škarićevo, Krapina, Hrvatska Otvori