Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
03 05
KONOBAR (m/ž) - HOTELI / SREDNJA DALMACIJA
SREDNJA DALMACIJA

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
- Postavlja i apservira stolove te obavlja pripremu ostalih prostora, uređaja i sredstava za usluživanje u skladu sa zahtjevima struke
- Odgovoran je za pravilan način ponude, prezentacije i posluživanja jela i pića kao i stručno i ljubazno ophođenje s gostima
- Odgovoran je za prihvat gostiju u restoranu, njihovo posluživanje i ispraćaj gostiju u skladu s utvrđenim standardima i pravilima struke

PROFIL ZAPOSLENIKA:
- SSS ugostiteljskog usmjerenja
- 1-3 godine radnog iskustva
- Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika, znanje dodatnih jezika je prednost
- Odlične komunikacijske vještine
- Fleksibilnost i sklonost timskom radu

Radno vrijeme; 6 dana po 7 sati, 1 dan slobodan.
Kandidatima je osiguran smještaj i 2 topla obroka.

Za strane državljane poslodavac osigurava sve potrebne dokumente i dozvole..
Za EU građane poslodavac osigurava mogućnost rada u zimskom periodu u vlastitim hotelima na autrijskim skijalištima, uvjeti plaća prema EU standardima.

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Engleski jezik (obavezan), ostali jezici prednost
Dodatna znanja i vještine -

Naknada za prijevoz NE
Hranarina DA

Poslodavac

ACTUM
ACTUM
Djelatnosti agencija za privremeno zapošljavanje
Emanuela Vidovića 9, 23000 Zadar, Hrvatska Otvori