Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
08 02
Lifeclass Terme Sveti Martin - Konobar (m/ž)
Sv.Martin

Terme Sveti Martin traže konobara/icu na određeno radno vrijeme i stalni radni odnos.
Opis posla: dočekivanje i ispraćivanje gostiju te briga o njihovom smještaju, primanje narudžbi, blokiranje i posluživanje jela i pića u hotelu kako bi dao pravovaljanu informaciju gostima hotela, prezentiranje ponuda hrane i pića, briga o ćistoći i estetici stolova, ispostava računa, sudjelovanje u promoviranju usluga hrane i pića i njihovoj sugestivnoj prodaji.
Smještaj osiguran, ali za radnike izvan županije.

Svoje životopise šaljite i na info@posaouturizmu.com .

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Znanje stranih jezika Engleski i njemački jezik
Dodatna znanja i vještine Timski rad, želja za napredovanjem, samoinicijativa, znatiželja, fokusiranost, inspiracija.

Naknada za prijevoz Ne
Hranarina

Poslodavac

TOPLICE SVETI MARTIN, d.d.

Izvorska 3, 40313 Sveti Martin na Muri, Hrvatska Otvori