Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 04
KONOBAR BUFFET (M/Ž) - HOTELSKO TURISTIČKO NASELJE 4* ŠIBENIK
Šibenik

Opis

Šibenik Hotels & Resort

➡️ Konobar Buffet (m/ž) - 7.000 - 9.400 kn

Opis radnog mjesta
- Poslužuje hranu i pića prema osnovnim ugostiteljskim pravilima
- Provjerava jesu li pripremljeni materijali i sredstva za rad
- Dužan je poznavati na materinjem i stranom jeziku jelovnik, vinsku kartu, cjenik pića, listu koktela objekta, te je dužan znati recepturu i prezentaciju jela gostima
- Vodi računa o kvaliteti i higijenskoj ispravnosti sitnog inventara i sredstava za rad
- Održava radni prostor urednim i čistim tokom radnog vremena

Uvjeti: min 1-3+ god iskustvo rada na poziciji za koju se kandidat prijavljuje (poželjno u hotelima 4*)
Period rada: 04. - 10. mj/2022.
Radno vrijeme: 40 - 48 - 54 sati tjedno - prema dogovoru/sezoni

Osigurana radna odjeća, smještaj i hrana

*Na navedenu plaću se obraćunavaju dodaci za dvokratni rad, rad nedjeljom i rad blagdanom.

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Engleski, Njemački

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori