Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
01 04
VODITELJ (ŠEF) KUHINJE - HOTEL 4* - RESTAURANT & WINE BAR, Baška Voda
Baška Voda

Opis

HOTEL 4* - RESTAURANT & WINE BAR, Baška Voda
➡️ VODITELJ (ŠEF) KUHINJE – plaća 10000 – 15000 kn

Restoran & wine bar u sklopu hotela 4*: jedinstven restoranski koncept; fine dining / à la carte
(večera /poslovni ručkovi/ doručak); širok izbor modernih mesnih i ribljih jela, vegetarijanski i gluten free jelovnik.

OPIS POSLA :
• organizacija, upravljanje i nadzor svih radnih procesa i djelatnika u odjelu kuhinje
• odgovornost za stanje zaliha robe, financijske troškove i profitabilnost kuhinje
• odgovoran je za interne edukacije te održavanje visokog stupnja stručnih kompetencija i motivacije svih zaposlenika
• priprema vizualno privlačne i ukusne hrane prema postavljenom standardu poslodavca
• praćenje svjetskih trendova gastronomije i kreiranje novih jela u skladu s trendovima
• odgovoran je za provedbu svih zakonskih i standardnih operativnih procedura
• vođenje administrativnog dijela poslova za kuhara

UVJETI

• radno iskustvo na istom ili srodnom radnom mjestu minimalno 5 godina
• poznavanje poslovnih protokola i zalaganje za etičan pristup u radnom okruženju
• poznavanje rada na računalu u MS Office okruženju
• fokusiranost na efikasno ispunjenje ciljeva i poštivanje zadanih rokova

Radno vrijeme: 8 h, 1 slobodan dan tjedno
Vrsta zapošljavanja: stalni radni odnos
Početak rada: 01.03. - 01.04.2021.
Osiguran smještaj, topli obrok, radna i boravišna dozvola.

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/
Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

Uz prijavu je potrebno priložiti:
• Zamolbu i životopis s opisom poslova na kojima ste radili
• Potvrda o radnom stažu (HZMO)
• Presliku diplome - potvrdu o stečenoj stručnoj spremi

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 5 godina na više
Znanje stranih jezika -

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori