Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 05
EKO TAXI VOZAČI (m/ž) - Zagreb, Split, Dubrovnik, Rijeka
Zagreb, Split, Dubrovnik, Rijeka

Opis

Taksi vozači (m/ž) - Zagreb, Split, Dubrovnik, Rijeka

Naši su vozači temelj našeg poslovanja.
Tražimo pojedince koji više od uredskog računala vole vožnju i razgovor s ljudima.

Opis posla:
- gradski i međugradski prijevoz putnika i paketa
- aktivni vozač koji posjeduje vozačku dozvolu B kategorija
- spremnost na rad u smjenama
- posjedovanje razvijenih komunikacijskih vještina
- marljivost, snalažljivost i odgovornost u radu

Plaća od 5.000 kn NETO

Ako želite posao gdje nijedan dan nije isti, pročitajte detalje oglasa i javite nam se.

Početak rada: ODMAH

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Bez iskustva
Educiranost osoblja Priučena osoba
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika Engleski
Dodatna znanja i vještine posjedovanje razvijenih komunikacijskih vještina, marljivost, snalažljivost i odgovornost u radu

Ostalo

Osiguranost smještaja Nema smještaja
Naknada za prijevoz ne
Hranarina ne

Poslodavac

EKO TAXI d.o.o.
Prijevoz
Vodovodna 20a, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori