Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 05
ČISTAČICE/DOMAČICE/SOBARICE (ž) - Obonjan Rivijera d.o.o.
Obonjan

Opis posla:
• spremanje i čišćenje soba i kupaonica, namještanje kreveta, mijenjanje posteljine, usisavanje prašine
• pranje staklenih stijena i prozora
• generalno čišćenje soba prilikom odlaska gostiju
• održavanje i čišćenje gostinjskih stubišta, hodnika, prolaza i staza
• održavanje čistoće zatvorenih i otvorenih prostora objekta, sanitarnih čvorova, terasa, bazena (otvorenog i zatvorenog) i restorana
• vođenje brige o redovitoj opskrbi ručnicima i toaletnim papirom u sanitarnim prostorijama
• upozoravanje majstora i upisivanje u knjigu reklamacija svakog nedostatka koji je nastao na instalacijama i inventaru
• primjena mjera i sredstava zaštite na radu

Uvjeti
- NSS, SSS
- bez iskustva i osobe sa iskustvom
- poželjno poznavanje jednog svjetskog jezika (nije uvjet)

Što nudimo
- smještaj i 2 obroka osigurani

Vrsta zaposlenja: Sezonski *mogućnost stalnog zaposlenja STALNI SEZONAC

Napomena: Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Educiranost osoblja Priučena osoba
Znanje stranih jezika nije uvjet

Naknada za prijevoz ne
Hranarina da

Poslodavac

OBONJAN RIVIJERA dioničko društvo za turizam
55.10 Hoteli i sličan smještaj (NKD 2007)
Nikole Tesle 67, 22000 Šibenik, Hrvatska Otvori