Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 05
Barmen (m/ž) - CRVENA LUKA
Biograd na moru

Opis

BARMEN : Crvena luka d.d

Broj potrebnog osoblja :1

Opis posla :
o naručuje, prima i kontrolira robu te se brine o dovoljnoj količini iste
o izdaje robu konobarima i gostima, priprema i izdaje piće pazeći na kvalitetu i količinu
o zadužen za atraktivnu prezentaciju pića
o sudjeluje u promoviranju pića i njihovoj sugestivnoj prodaji
o potpuno je upoznat s ponudom pića kako bi dao pravovaljanu informaciju gostu
o kreira nova pića i nadopunjuje kartu ponude
o zabavlja goste prezentacijama priprave kave/koktela
o vodi brigu o optimalnom obrtaju robe i o potrebnim količinama čaša
o kontrolira isteke trajanja robe
o zajedno s voditeljem smjene vodievidenciju o utrošenom materijalu
o prisustuje kod popisa robe na šanku, tj. inventure
o vodi računa o ukupnoj konzumaciji alkohola i reagira u slučaju potencijalno neugodnih situacija
o odgovoran za provedbu zabrane služenja alkohola maloljetnicima

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Educiranost osoblja Priučena osoba
Znanje stranih jezika Da
Dodatna znanja i vještine /

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Crvena Luka d.d.

Crvena Luka 1, 23210 Biograd na moru, Hrvatska Otvori