Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 07
KONOBAR/A LA CARTE KONOBAR (m/ž) - HOTELI Korčula, Orebić, Njivice, Novigrad
Korčula, Orebić, Njivice, Novigrad

Opis

HOTELI Korčula, Orebić, Njivice
➡️ KONOBAR/A LA CARTE KONOBAR (m/ž)

Plaća 4.700 kn + stimulacija + dodaci za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, preraspodjela i sl. (800-900 eura mjesečno)

Opis posla:
-pripremanje i usluživanje gostiju hranom i pićem
-priprema sale i ostalih prostorija za početak rada
-primanje narudžbi, blokiranje, izdavanje i naplaćivanje računa
-obračunavanje dnevnog utrška i novca
-samostalno rješavanje jednostavnih reklamacija gostiju
-poželjno poznavanje Engleskog i Njemačkog jezika

Uvjeti zaposlenja:
-zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme
-osiguran smještaj u destinaciji rada i dva topla obroka
-smještaj je u blizini rada, tako da dodatni prijevoz nije potreban
-konobar radno iskustvo 6 mjeseci
-a la carte konobar radno iskustvo 1 godina

Uvjeti rada:
-radno vrijeme raspoređeno do 60 sati tjedno
-obavezno 1 dan u tjednu slobodan
Smjene:
-dvokratno, prijepodne, poslijepodne, rad vikendom i praznicima, noćni rad (npr. 22-24h)

Lokacija rada:
-Novigrad (Istra)
-Orebić (poluotok Pelješac)
-Njivice (Krk)
-Korčula (otok Krk)

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/
Ostale informacije: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Educiranost osoblja Priučena osoba
Znanje stranih jezika Engleski, Njemački

Naknada za prijevoz Ne

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori