30 09
VODITELJ HRANE I PIĆA (m/ž) - HOTEL 5* - SOLIN / SPLIT
Solin, Split

Opis

HOTEL 5* - SOLIN/SPLIT

➡️ VODITELJ HRANE I PIĆA (m/ž) - plaća od 2.000 - 2.400 EUR

Uvjet: Viša ili prvostupanjska stručna sprema, poželjno hotelijerskog ili ekonomskog smjera, minimalno 3 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima, aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu, znanje dodatnog jezika je prednost, Microsoft office.
Od kandidata se očekuju: izražene komunikacijske i organizacijske vještine, samostalnost u obavljanju poslova i rješavanju problema, sposobnost upravljanja i vođenja tima ljudi, pozornost za detalje i preciznost, sposobnost prenošenja znanja i obučavanje drugih, ljubaznost, susretljivost i razumijevanje potreba gostiju više kategorije hotela.

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Početak rada: ODMAH
STALNI RADNI ODNOS
Osiguran smještaj (prema dogovoru) i prehrana (1 obrok - za vrijeme smjene).
SEZONSKI POSAO ili STALNI RADNI ODNOS

OPIS POSLA:
• Planiranje i organizacija godišnjih aktivnosti sektora hrane i pića
• Koordinacija i kontrola izvršenja dnevnih radnih zadataka sektora hrane i pića
• Obuka djelatnika shodno potrebama sektora /prije početka rada, vođenje obuka u pod sezoni/
• Izrada tjednih rasporeda djelatnika
• Vođenje radnih sati
• Sudjelovanje u vođenju HACCAPa i sanitarnih inspekcija
• Sudjelovanje u regrutaciji i selekciji djelatnika za navedeni sektor
• Sudjelovanje u procesu nabave hrane i pića
• Sudjelovanje u izradi menu carte, polupansionskih menua, room service menua te bar i vinske liste
• Sudjelovanje u planiranju, provedbi i kontroli prihoda i troškova sektora
• Izrada troškovnika i normativa
• Sudjelovanje u kreiranju posebnih ponuda u suradnji sa prodajom
• Sudjelovanje u kreiranju i implementaciji strategije sektora
• Provedba i izvršenje plana prodaje sektora
• Izrađivanje izvještaje za upravu društva
• Identifikacija i komunikacija s gostima i partnerima
• Briga za kvalitetu usluge sektora i održavanje standarda u skladu s kategorizacijom objekta
• Surađivanje s odjelom financija
• Izvršavanje i drugih poslova i zadataka koje su mu zakonom, Statutom i drugim aktima stavljeni u nadležnost

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/
Za više informacija: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori