Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
10 08
RESTORANSKA HOSTESA (ž) - DINNER IN THE SKY - DUBROVNIK
Dubrovnik

Opis

DINNER IN THE SKY - DUBROVNIK

➡️ RESTORANSKA HOSTESA (ž) - od 1800 EUR, do 35 god.

Početak rada: 1.8. do 1.11.2024.
Radno vrijeme: 8 h/dnevno, od 15 do 23 h
Polasci: 3 polaska u 18h, 19:30 h i 21 h (večera u trajanju od 1 h - 3 menu unaprijed dogovorena)
Osiguran smještaj u CAVTATU (kuća za odmor s bazenom). i prehrana (1 obrok).
SEZONSKI POSAO
Obavezno znanje ENGLESKOG JEZIKA
Samo HR/EU papiri!

Opis posla:
• Doček i prijem gostiju na pultu Dinner in the Sky
• Pružanje informacija o konceptu, meniju i dostupnim uslugama
• Prodaja ulaznica zainteresiranim gostima
• Održavanje visokog nivoa profesionalnosti i ljubaznosti
• Upravljanje rezervacijama i vođenje evidencije o posjetama
• Pomoć pri registraciji i davanje potrebnih informacija
• Suradnja s kuhinjskim i servisnim osobljem
• Rješavanje pitanja i problema gostiju brzo i efikasno
• Održavanje urednosti pulta i okoline

Potrebne kvalifikacije:
• Iskustvo rada na sličnim pozicijama (hostesa, recepcionar, prodaja)
• Izvanredne komunikacijske vještine
• Ljubaznost, profesionalnost i usmjerenost ka gostima
• Poznavanje engleskog jezika; dodatni jezici su prednost
• Poznavanje rada na računalu i aplikacija za upravljanje rezervacijama
• Sposobnost brzog rješavanja problema i rad pod pritiskom

PRIPREMA I EDUKACIJE OSOBLJA: od ponedjeljka 22.7. 2024.

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/
Za više informacija: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Educiranost osoblja Priučena osoba
Potrebna vozačka dozvola
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori