Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
21 08
REFERENT PRODAJE (m/ž) - HOTEL 5* - SOLIN / SPLIT
Solin, Split

Opis

HOTEL 5* - SOLIN/SPLIT

➡️ REFERENT/ICA PRODAJE (m/ž) - plaća od 1.200 -1.400 EUR

Uvjet: Srednja stručna sprema, viša ili prvostupanjska, minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima, aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu, napredno korištenje Microsoft office paketa.

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme, jutarnja smjena, svaka druga subota radna
Početak rada: ODMAH
Osiguran smještaj (prema dogovoru) i prehrana (1 obrok - za vrijeme smjene).
STALNI RADNI ODNOS

OPIS POSLA:
• sudjelovanje u kreiranju i provedbi strategije prodaje
• pisana i usmena korespondencija, zaprimanje, evidentiranje i prosljeđivanje e-mailova i telefonskih poziva
• uska suradnja sa svim odjelima u hotelu
• upravljanje svim procesima u prodajnim aktivnostima online, agencijske i direktne prodaje
• rad u svim segmentima prodaje (grupni, individualni, mice)
• izrada predračuna, slanje faktura
• praćenje kretanja konkurencije, tržišnih trendova i poslovnog okruženja
• akvizicija novih i postojećih partnera u cilju unapređenja prodaje, povećanja tržišnog udjela i širenja baze
stalnih gostiju
• posjeti, prezentacije i sastanci na sajmovima i workshopovima.
• sudjelovanje u izradi budžeta u suradnji s voditeljem prodaje
• ostali poslovi u skladu s predmetom poslovanja

BRZA PRIJAVA: https://posaouturizmu.hr/brzaprijava/
Za više informacija: info@posaouturizmu.hr

BRZA PRIJAVA

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 1 - 3 godine
Znanje stranih jezika Engleski jezik

Ostalo

Osiguranost smještaja Smještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevoz Da

Poslodavac

Posao u turizmu - Dalmacija
Agencija za usluge savjetovanja · Oglašivačka agencija · Agencija za zapošljavanje
Hotel Westin, Isidora Kršnjavoga 1, 10000 Zagreb, Hrvatska Otvori