Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
31 05
Voditelj hrane i pića u hotelu / F&B Manager (m/ž) - Hotel Time, Split
Split

Opis posla:
•Vođenje cjelokupnog odjela hrane i pića s naglaskom na unapređenje prodaje
•Kreiranje i promocija proizvoda i usluga
•Organizacija rada, vođenje tima
•Edukacija i trening osoblja, provjera stečenih znanja
•Kontrola zaliha, nabava i skladištenje namirnica, pića i potrošnih materijala za rad
•Kontrola svih poslovnih procesa u odjelu
•Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti:
•VŠS/VSS ugostiteljskog smjera
•Minimalno 5 godina iskustva na sličnim pozicijama
•Profesionalnost i sklonost timskom radu
•Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
•Vozačka dozvola A i B kategorije

Što nudimo?
•Mogućnost rada u vrhunskom hotelu i restoranima
•Stimulativna primanja
•Vrsta zaposlenja za stalno
•Mogućnost zaposlenja već od TRAVNJA

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo od 5 godina na više
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.
Dodatna znanja i vještine Profesionalnost i sklonost timskom radu

Ostalo

Osiguranost smještaja Nema smještaja
Naknada za prijevoz da
Hranarina da