Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
30 04
Viši referent prodaje - Toplice Sveti Martin
Sveti Martin na Muri

Opis

OPIS POSLA
- blisko surađuje i razvija strategije s direktorom prodaje kako bi se usredotočili na najbolje poslovne prilike
- održava i redovito ažurira bazu podataka o aktivnostima i klijentima, kako postojećim tako i novim
- prati nacionalnu i međunarodnu konkurenciju, kao i stanje/uvjete na relevantnim tržištima i tržišnim segmentima
- radi analize za pozicioniranje TSM naspram konkurencije
- analizira prodajnu strategiju i definira plan i ciljeve
- provjerava rezervacije, popis gostiju i VIP listu i obavještava osoblje o tome tko će od VIP i ostalih gostiju prisustvovati događajima i kada
- postiže predviđene ciljeve prema budžetu kroz primjenu raznih prodajnih aktivnosti u zadanom tržišnom segmentu
- pomaže u postavljanju godišnjih prodajnih ciljeva i izradi mjesečnog booking izvješća
- radi unutar predviđenog proračuna
- održava redovitu i učinkovitu komunikaciju s nadređenima i ostalim kolegama u odjelu prodaje i rezervacija
- priprema ponude prodaje kako bi se maksimizirali prihodi i zadovoljile potrebe gostiju
- vodi site inspections i familiarization tours za potencijalne klijente i partnere
- koordinira aktivnosti vezane za rezervacije s drugim odjelima
- obavještava relevantne odjele o svih zahtjevima i potrebama gostiju na vrijeme
- povećava prihode i profitabilnost odjela prodaje kroz razvoj i provedbu projekata za zadane tržišne segmente u skladu s prodajnom strategijom i planom

UVJETI
- VSS turističkog i ekonomskog smjera (prednost, nije uvjet)
- osoba sa minimalno 1 godinom radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- dobro poznavanje talijanskog i njemačkog jezika (prednost, nije uvjet)
- timski radnik
- želja za napredovanjem
- samoinicijativa u rješavanju problema
- vozački ispit B kategorije
- spremnost na česta poslovna putovanja
- visok stupanj samostalnosti i odgovornosti

ŠTO NUDIMO?
- visok stupanj početnog povjerenja, preuzimanje odgovornosti - osobne i timske
- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa na neodređeno vrijeme
- mogućnost daljnjeg profesionalnog usavršavanja
- rad u kvalitetnom i motiviranom timu
- ostvarivanje internih i eksternih benefita kod poslovnih partnera poduzeća
- stimulativna zarada vezana na uspješnost

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Potrebna vozačka dozvola B Kategorija
Znanje stranih jezika dobro poznavanje talijanskog i njemačkog jezika (prednost, nije uvjet)
Dodatna znanja i vještine vješt prezentator, vješt pregovarač, fokusiran i komunikativan, inovativan i spretan, timski radnik , želja za napredovanjem, samoinicijativa u rješavanju problema, spremnost na česta poslovna putovanja, visok stupanj samostalnosti i odgovornosti

Ostalo

Osiguranost smještaja
Naknada za prijevoz
Hranarina

Poslodavac

LifeClass Terme Sveti Martin

Izvorska 3, Toplice Sveti Martin, 40313 Sveti Martin na Muri, Hrvatska Otvori