Rok za prijavu na ovaj posao je istekao.
23 02
TURISTIČKI PRATITELJ BICIKLISTIČKIH TURA BRODOM PO JADRANU (m/ž)
Rijeka, Zadar, Trogir

I.D.Riva tours, vodeći touroperator specijalista za Hrvatsku, sa sjedištem u Njemačkoj i Nizozemskoj, veliku pažnju posvećuje stalnom podizanju kvalitete svojih usluga, te vam stoga dajemo priliku da postanete dio našeg tima na Jadranu! Mladi ste, ambiciozni, komunikativni i otvoreni, sportski ste tip, vozite bicikl? Znajući da je "čovjek ključ uspjeha u turizmu", za sezonu 2019 - Kompas d.o.o. trazi׃

Vodiče biciklističkih tura i izleta za programe aktivnog odmora na motornim jedrenjacima (po hrvatskoj obali).

Opis posla: Turistiki pratitelj na organiziranim sedmodnevnim biciklističkim turama i izletima, komunikativnost i ljubaznost, odgovornost, savjesnost, pedantnost i sklonost timskom radu, spremnost na višemjesečni rad van mjesta boravka te višednevna putovanja, dobra tjelesna sprema.

Potrebne kvalifikacije: minimalno SSS

Opis posla:
-pratitelji na organiziranim biciklističkim izletima i turama
-briga za sigurnost i zadovoljstvo izletnika i klijenata
-kontaktiranje izletnika i klijenta
-savjesno i odgovorno obavljanje radnih zadataka

Nudimo:
- smještaj + hrana : osigurani
- dobra i redovita primanja, ugodna radna atmosfera

Prijave na link

Uvjeti

Traženo iskustvo osoblja Iskustvo do godinu dana
Potrebna vozačka dozvola
Znanje stranih jezika obavezno znanje njemačkog jezika (izvrsno) + znanje ostalih jezika prednost
Dodatna znanja i vještine -komunikacijske i prezentacijske vještine -odgovornost -savjesnost -pedantnost -sklonost timskom radu

Naknada za prijevoz
Hranarina da

Poslodavac

Kompas doo
Kompas doo

Mate Vlašića 20, 52440 Poreč, Hrvatska Otvori